Wniebowstąpienie Pańskie – 12.05.2024 r.

1. Zapowiedzi:

2. Dzisiaj w Archidiecezji święcenia diakonów, a w sobotę prezbiterów. W dniach nowenny do Ducha Św. modlimy się za tych, którzy będą przyjmować te świecenia, aby jak najlepiej przygotowali się do posługi kapłańskiej.

3. Dziś w naszej parafii rocznica I Komunii świętej.

4. Dziś o 16.00 majówka i msza św.

5. W przyszła niedzielę składka na remonty w parafii.

6. We wtorek po mszy św. spotkanie rodziców wyjeżdżających na pielgrzymkę do Częstochowy.

7. W czwartek święto św. Andrzeja Boboli, patrona Polski. W Strachocinie uroczysta msza św. o godz. 11.30

8. W najbliższą niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Św. i koniec okresu wielkanocnego. Przygotowujemy się do tego wydarzenia uczestnicząc w Nowennie do Ducha Św.

9. Zapraszamy na majówki które odbywają się po mszy św. o godz. 18.00.

10. W Sanoku, 19 maja 2024 r. o godz. 18.00 organizowany jest koncert ewangelizacyjny „Rozpaleni Duchem”. Koncert przeznaczony jest dla każdego: dzieci, młodzieży i dorosłych.

11. Intencje: …